Naše výhody

V čem je Intelligent HA jediněčný?

Inteligent HA je jediným produktem na trhu, který nabízí unikátní složení 3 molekulárních forem čisté kyseliny hyaluronové nejvyšší kvality pro rovnoměrné uvolňování a dlouhodobý činek. Navíc je obohacen o liposomální vitamín C, díky čemuž přináší maximální synergický efekt. 

V každé kapsli je ukryto 100 mg čisté kyseliny hyaluronové a 30 mg vitamínu C v liposomální formě.

Dbáme na kvalitu, čistotu a jedinečnost, a proto využíváme pouze prvotřídní suroviny a nadstandartní výrobní procesy, které vycházejí z nejnovějších vědeckých poznatků.

Proč užívat kyselinu hyaluronovou perorálně?

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní a lidské tělo je schopno si ji vytvářet. S přibývajícím věkem je však její produkce snižována. Nízká hladina kyseliny hyaluronové se může projevovat různými způsoby, jako například: suchá a dehydratovaná pokožka, zhoršená pružnost pokožky, problémy s klouby nebo delší hojení ran. Proto je doporučováno ji přibližně kolem 25 let začít tělu dodávat skrze vnitřní podání, které je tělu nejpřirozenější.

Po jaké době lze očekávat výsledky?

Výsledky se obvykle projevují během 2-6 týdnů, avšak doba se může u jednotlivých jedinců lišit. Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně po dobu alespoň 3 měsíců. Poté lze na pár měsíců vynechat a kúru opakovat. V případě potřeby je možné užívat trvale.