O nás

V Ma Vie Element jsme přesvědčeni, že vnější krása je odrazem Vašeho vnitřního zdraví a naším osobním závazkem je Vás doprovázet na cestě k ideální rovnováze.

Jsme česká inovativní společnost zabývající se vývojem výživových doplňků na bázi kyseliny hyaluronové se zaměřením na komplexní zdravý životní styl a estetiku.

Naše odhodlání prozkoumávat a využívat potenciálu kyseliny hyaluronové nás přivedlo k vytvoření zcela unikátního doplňku stravy Intelligent HA. 

NAŠE HODNOTY

Kvalita

Věříme, že zákazníci si zaslouží pouze to nejlepší, a proto dbáme na to, aby naše produkty obsahovaly pouze ty nejčistší a nejkvalitnější ingredience. 

Transparentnost a osobní přístup

Transparentnost a osobní přístup jsou nezbytné pro spokojenost našich zákazníků. Proto se zaměřujeme na otevřenou komunikaci a poskytování jasných informací. 

Edukace 

Naše edukace je zde pro to, abychom vám poskytli užitečné informace a pomohli porozumět důležitosti vnitřního zdraví, které odráží vnější krásu. 

Zakladatelky společnosti - Lilit Tadevosjanová, Lucie Barvířová

Zakladatelky společnosti
Ing. Lilit Tadevosjanová, BA (Hons) Lucie Barvířová

Partnerství s Contipro: Odborná spolupráce pro inovativní využití kyseliny hyaluronové

Úzká spolupráce s českou biotechnologickou společností Contipro, předním světovým lídrem ve výzkumu a výrobě kyseliny hyaluronové, nám umožňuje zajistit nejvyšší kvalitu a využívat nejnovější vědecké poznatky při vývoji našich produktů.

Contipro

Kyselina hyaluronová z pohledu společnosti Contipro

''Kyselina hyaluronová je přirozená organická látka (polysacharid), kterou vyrábíme biotechnologickou cestou. Víme, že se v této látce skrývá budoucnost medicíny. Již nyní se využívá na urychlení hojení ran, proti kloubním obtížím i v léčivech. V budoucnu nahradí celou řadu umělých látek, které se nyní ve farmacii používají. Díky kyselině hyaluronové tvoříme budoucnost.''